Sportovní jezdci

Stáj reprezentují jezdkyně Ing. Jana Podrápská za seniory a Eliška za děti (od 2018 -junioři). Klub je členem Zlínské oblasti České jezdecké federace. Děvčata trénují také s Mgr. Emou Kopuletou a Idou Vavříkovou (dříve Jančářové).       Na seźónu 2018 se připravují i další dětské jezdkyně stáje.

Jana Podrápská získala v roce 2017 se svými dvěma koňmi, klisnou Eymi (stupeň S) a mladým valachem LEE Diamondem (stupeň L), řadu výborných umístění "na bedně" na mnoha drezurních závodech v Čechách i na Moravě. Je mistryní oblasti a držitelkou bronzového odznaku. Lee Diamont obsadil 2. místo v celkovém hodnocení koní do 6 let v drezurní úrovni st. L v rámci ČR.

Ing. Jana Podrápská a Eliška Tesařová
Ing. Jana Podrápská a Eliška Tesařová

Eliška Tesařová, nar. 2004, pomáhá jako dobrovolník při práci s koňmi, v hipoterapii, táborech a kroužcích pro děti zdravé i handicapované. Sportovně jezdí pod vedením Ing. Jany Podrápské.

Zkoušky základního výcviku složila v dubnu 2015 a začala intenzivně jezdit. úlohy st. Z. na klisnách OK Bodegita a Vapiti za 55 - 64% (11 startů). Drezurní úlohy st. L jezdí od sezóny 2016. Startovala na 3 koních. V úlohách st. Z s chladnokrevným valachem Bontym celkem 6x za nejvyšší známku 64,8%. S klisnami Lewwi a OK Bodegita jezdila na stupni L. Získala 1. místo a titul mistryně Středomoravské jezdecké ligy v kategorii dětí.

Od ledna 2017 jezdila svou klisnu AISHA  -  uspěla s ní  v kategorii dětí v Českém drezurním poháru (6. místo), na Drezurním šampionátu ve Zduchovicích(7. místo) i na Mistrovství ČR v drezúře   (5. místo), je mistryní oblasti               a získala bronzový výkonnostní odznak.

V TOP žebříčku jezdců ČR v kategorii dětí s výkonností L za rok 2017 se umístila Eliška na 8. místě a její klisna AISHA je v této výkonnosti na 11. místě mezi koňmi v rámci ČR.